Projekty


Dziecko na warsztat - to już trzecia edycja tego wspaniałego przedsięwzięcia! Dziecko na warsztat to cykl 10 warsztatów tematycznych, które mamy-blogerki będą przeprowadzać dla swoich dzieci. W tym roku jest nas prawie 60 i pierwsze warsztaty wrześniowe były naprawdę wspaniałe. Zachęcam gorąco wszystkich do zaglądania na stronę Dnw na Facebooku i odwiedzania postów projektowych, całe morze wspaniałej inspiracji.


12 sekretów - mój prywatny projekt, mały i bardzo przytulny. Odkrywanie kolejnych sekretów to pretekst do wspaniałej zabawy czy samemu czy z dzieckiem, być może też początek pewnych przemyśleń, okazja do zatrzymania się i uważniejszego przyjrzenia pewnym sprawom. Zapraszam serdecznie do lektury kolejnych postów i obserwacji tego, jak z kolejnymi sekretami radzą sobie uczestniczki projektu.


Przygody z książką - czyli doskonała okazja, by propagować czytanie dzieciom i z dziećmi. Niewysychające źródło wiedzy na temat nowości książkowych, ale też odkurzania starych, dobrych pozycji, które uwielbiają i dzieci i dorośli. W ramach projektu zajmujemy się książkami dla dzieci, czytaniem z dziećmi i literaturą dziecięcą. Popularyzujemy tym samym czytanie w rodzinach i wskazujemy wartościowe książki dla dzieci. Przede wszystkim przekazujemy dzieciom miłość do książek i zachęcamy do przygody z czytaniem!


Mały Przyrodnik - projekt ma za zadanie przybliżyć dzieciom przyrodę. Pokazać że jest pełna tajemnic, ciekawostek i niesamowitych rzeczy. Dzieci uwielbiają obcowanie z przyrodą i ten projekt pozwala bardzo fajnie ten kontakt usystematyzować. Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli podzielisz się swoimi refleksjami :)