Współpraca

Jestem otwarta na wiele form współpracy z wydawnictwami oraz sklepami czy producentami zabawek dla dzieci. Mogę zareklamować produkt, jeśli przypadnie nam do gustu i przede wszystkim skradnie serce mojemu dziecku, jeśli produkt nam się nie spodoba, przemilczamy go. Nasze opinie są zawsze szczere i prawdziwe.

Jeśli odpowiada Państwu taka forma współpracy, proszę pisać na maila:

przepysznikowa.toczka@gmail.com

W tej chwili współpracuję ze sklepem Pepito, wszystkie linki dotyczące elementów potrzebnych do tworzenia zabawek, prowadzą do strony sklepu i odpowiednich produktów, które można u nich zakupić.
Sklep jest w moim odczuciu przyjazny i rozwojowy, mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna, a polecane przeze mnie produkty, przydadzą się czytelnikom do tworzenia pięknych zabawek i projektowania aktywności dla dzieci.

Nawiązałam także współpracę z Nefere, jednym z moich ulubionych sklepów z gotowymi zabawkami. Sami o sobie piszą w następujący sposób: "Stawiamy na zabawki mądre, które nie tylko bawią, ale i uczą. Dzięki nim dziecko poznaje świat, literki, kształty, dźwięki i wiele innych nieodkrytych dotąd tajemnic." Mogę podpisać się pod tymi słowami, ponieważ jeszcze przed nawiązaniem współpracy, często zaopatrywałam nas u nich w piękne drewniane zabawki, o których wiele pisałam na blogu. Mam nadzieję, że i ta współpraca będzie się owocnie dla obu stron rozwijać.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli podzielisz się swoimi refleksjami :)