26 czerwca 2015

Lato


Dzisiaj ostatni dzień blogowego wyzwania 5 dni do lepszego bloga, które zorganizowała Ula z bloga Sen Mai. Ostatnie zadanie było dla mnie banalne do wykonania, ponieważ od lat mam już na swoim laptopie zdjęcie, które stanowi dla mnie esencję wakacji i lata. Powyższa fotografia pochodzi z gry głównej na konwencie miłośników eRPeGów i fantastyki Flamberg, gdzie grałam uwięzioną duszę elfiej magini. Mogłabym wrzucić takie jedno zdjęcie z każdego Flambergu na którym byłam, ale to jest moim absolutnie najbardziej ulubionym i ukochanym. Flamberg to miejsce, na którym mój mózg nieodmiennie się resetuje. Ci którzy rzucili okiem na moją listę szczęśliwych wspomnień, mogą pamiętać, że to tam właśnie poznałam mojego męża i stamtąd mam spore grono bliskich przyjaciół i wspaniałych znajomych. To też cudowna i rozwijająca zabawa, pozwalająca nauczyć się czegoś o sobie, o swoich możliwościach tak twórczych (szycie strojów, tworzenie rekwizytów, pisanie LARPów) jak i wewnętrznych, osobowościowych (czy jestem w stanie zagrać rozpacz? albo gwałtowną złość? czy wczuję się w klimat? czy potrafię myśleć jak grana przeze mnie postać?). W tym roku zabieramy na Flamberg Tosię, będziemy grali krasnoludzką rodzinę kowali, więc przygotowanie strojów, rekwizytów i lokacji trwa w najlepsze. Mam nadzieję, że będziemy się bawić równie dobrze jak co roku, albo i lepiej!

To był bardzo intensywny tydzień, ale też bardzo przyjemny i pełen nowych odkryć, tak blogowych, jak i osobistych. Dziękuję gorąco Uli za poszczególne zadania i za cały projekt, szkoda że to ostatni raz, ale mam nadzieję, że teraz szykujesz coś nowego, jeszcze lepszego :) A dla tych, którzy przypadkiem nie zauważyli: ZACZĘŁO SIĘ LATO!

2 komentarze:

  1. No to jest chyba jedno z najbardziej nietypowych zdjęć lata, jakie widziałam. :) Nietypowe i wyjątkowe, bo nie jakieś tam morza i zboża, ale faktyczne przeżycia :) Powodzenia w byciu krasnoludzką rodziną :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Rumienię się i bardzo dziękuję za miłe słowa :D

      Usuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli podzielisz się swoimi refleksjami :)